HAKKIMIZDA

Biz kimiz

SERAL, gelişmekte olan ülkelerde düşük maliyetle birinci sınıf hizmet verir, yenilikçi tedarik zinciri çözümleri sunar. SERAL'ın derin piyasa bilgisi, fiyat, kalite, tedarikçi performansı ve kullanılabilirliği etkileyen temel ürün bileşenleri hakkında bilgi sağlar. Müşteriler adına pazarda gezinir ve en iyi değeri sağlamak için en iyi tedarik uygulamalarını kullanır.
SERAL ürün araştırmasından satın alma,planlama,lojistik,uygulama, nihai kullanım ve eğitimlerine kadar tüm aşamaları üstlenebilecek kabiliyet ve donanıma sahiptir.

Hedef Pazarlar

Hedef pazarlarımız, gelişmekte olan Turkiye, Afrika Kıtası ve Qatar Dubai bölgesidir.Bu bölgelerde kalıcı olmayı planlamaktayız.Kısa vadede gerçekleştirdiğimiz projeler ve bu pazarlarda oluşturduğumuz lokal ekipler ile amacımıza yavaş ve kararlı bir şekilde ilermekteyiz.Hedeflerimiz değerlerimiz üzerine kurulmuştur.

Avantajlarımız

SERAL sektörel olarak inşaat alanında uzman bir kadro ile iş yapmaktadır. Günümüzde en fazla tedarik birleşenin olduğu sektör İnşaat sektörüdür. Bu sekörde Planlama -Satın Alma- Lojistik Ve Sevk İdare bizim en iyi bildiğimiz iştir. Buradan aldığımız güç ve deneyim ile birlikte diğer sektörlerde de "TEMİNATLI" birşekilde çalışmak müşterilerimizi "GARANTİ" altına almak başlıca vazifemizdir ve "FARKIMIZ" dır.

Değerlerimiz

Ticari Ahlak: Çalışmalarımızda baz aldığımız temellerin başında İnsan ve Ahlak gelmektedir. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimiz ile kalıcı bağlar oluşturup dosluk temeleri atmayı ve onlara çok foksiyonlu memnun etmeyi hedefliyoruz Devamlı Hizmet: Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerde devamlılık bizim için çok önemli.